כיצד לתכנן יום גיבוש - המרכז הישראלי לסגווי

כיצד לתכנן יום גיבוש

נכתב ע"י arik.

איך מתכננים נכון יום גיבוש לעובדים? מה כדאי לקחת בחשבון במסגרת התכנון? ואיפה אוכל לתכנן יום גיבוש מדליק במיוחד שלא ישכח במהרה?

רוצים לערוך לעובדים שלכם יום גיבוש כייפי? אם כן, תוכלו לשלב במסגרת יום גיבוש לעובדים שלל של פעילויות נהדרות וגם אטרקציות שונות. סגווי היא פעילות מסוג אחר, שיכולה לתרום לא מעט לאווירה ולהפוך את היום המיוחד הזה לחוויה שאין כמותה. תכנון נכון של יום הגיבוש, הכולל גם את הסגווי כפעילות עיקרית, מצריך התייחסות לפרמטרים שונים, כדי להבטיח שיהיה זה יום מהנה, המותאם לעובדים.

פרמטרים חשובים שיש להתייחס אליהם במסגרת התכנון

תוהים איך מתכננים נכון יום גיבוש לעובדים, המשלב גם סגווי? הנה כמה נקודות שכדאי לכם לקחת בחשבון:

בכמה משתתפים מדובר – במסגרת תכנון יום גיבוש לעובדים, וכדי לוודא שאכן מתכננים יום שמתאים להם בצורה הטובה ביותר, כדאי להגדיר מראש את מספר המשתתפים, ובהתאם להתחיל בתכנון: האם מדובר בקבוצה קטנה ואינטימית של עובדים, או שמא זוהי קבוצה גדולה מאד? במידה ומדובר במספר רב של משתתפים, האם אפשרות לחלק אותם לשתי קבוצות או אולי לשלוש, היא ריאלית, או שאולי מעוניינים דווקא שכל העובדים יבלו ביחד את יום הגיבוש הזה?

כמה זה עולה – יום גיבוש שכזה מצריך לא מעט הוצאות כספיות. מעבר לתשלום עבור האטרקציה עצמה, כלומר עבור הסגווי, יש לשלם גם עבור ההסעות (אוטובוסים שייקחו את העובדים לנקודה שבה מתחילים בפעילות), על האוכל (קייטרינג בשטח הכולל פריסה עם עמדות כגון טאבון לפיצה, בשרים ועוד או אולי ארוחה במסעדה טובה) ועוד. יש להגדיר מראש את התקציב שאפשר להקדיש לטובת יום הכיף הזה ובהתאם לפעול.

 

האם זה מתאים לאופי העובדים ולסגנון שלהם – חשוב לכם וודאי שיהיה לעובדים שלכם ביום הגיבוש הזה כייף. קחו בחשבון את גיל העובדים, את האופי ואת הסגנון שלהם וחפשו פעילויות שיכולות להתאים. אל תנסו להתחכם מדי, אך נסו לראות אם ישנן דרכים להוציא את העובדים קצת "מחוץ לקופסא" ולאפשר להם, במסגרת יום הגיבוש החשוב הזה, להתמודד עם אתגרים שונים שיחזקו אותם.

באיזו עונה עורכים את היום גיבוש – התייחסו לעונה בשנה שבה אתם מתכננים יום גיבוש לעובדים. אם אתם רוצים לשלב פעילות מהנה כמו סגווי למשל, תכננו לערוך את יום הגיבוש בתקופה שבה מזג האוויר נוח ונעים. בין אם מדובר בפעילות שמתקיימת בטבע ובין אם בעיר, חשוב שתנאי מזג האוויר יתאימו לה. כל עוד שזו פעילות בחוץ, נצלו את השמש ואת מזג האוויר החם כדי לערוך אותה. במידה והטמפרטורות גבוהות, חפשו מקומות מוצלים יותר וגם דאגו לשתייה לעובדים. שלבו לאחר מכן גם פעילות מקררת יותר, כמו רחצה בים, למשל, או בבריכה. זה יכול להיות קינוח נפלא ליום גיבוש בלתי רגיל, יום שיחבר בין העובדים ויקרב אותם יותר אחר לשני.

 

 

יום גיבוש לעובדים – הזדמנות לחוויה מיוחדת במינה

אנו, במרכז הישראלי לסיורי סגווי, נשמח לעזור לכם לתכנן יום גיבוש לעובדים, הכולל פעילות מהנה וקצת אחרת. אנו מציעים לכם את הסגווי ככלי נהדר לחוות את הטבע ואת הסביבה כולה, להתמודד עם לא מעט אתגרים וגם להכיר את החברים לעבודה מזווית קצת אחרת. אנו, במרכז הישראלי לסיורי סגווי, ניקח אתכם ואת העובדים שלכם להרפתקה, וזאת בשילוב עם פעילויות גיבוש משלימות, במידה ותרצו בכך. אנו נתאים לכם את יום הגיבוש, תוך התייחסות לתקציב שלכם ולאופי העובדים ונעשה ככל שביכולתנו כדי להציע לכם את הטוב ביותר.

 

מעוניינים בפרטים נוספים? פנו אלינו, לטלפון 052-70-777-77. נשמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם לכל שאלה.