יום גיבוש – ימי גיבוש – ימי כיף – המרכז הישראלי לסגווי

נכתב ע"י adva.

סגוויי – הבילוי המושלם ליום גיבושתחום חדש ומעניין בישראל של בילויים מוצג בפניכם ואתם מוזמנים לקחת חלק בחוויה מרגשת ומעניינת הכוללת שילוב כלי תחבורה חשמליים על מנת לסייר ולטייל בסמטאות ורחובות נסתרים של תל אביב ומקומות אחרים ברחבי הארץ.
בין השירותים שאנו מציעים הוא יום גיבוש שנארגן לך עם חבריך מהבית, או חבריך מהעבודה או משפחתך.


ימי כיף שכאלו הם דרך מושלמת להעביר חוויה מהנה במעט כסף ועל הדרך להנות מאוויר טוב, תחבורה ירוקה ולמידה של היסטוריה. אנו נוסיף מדריך מקצועי שיסביר על ההיסטוריה של המקומות ויהפוך את החוויה מלא רק מהנה אלא גם מלמדת.ימי גיבוש – ימי כיף ואיך הסגוויי מתחבר לנו לזה ?
הסגוואי הוא מכשיר חשמלי בעל שני גלגלים, הנהנה מטווח נסיעה גבוה. המכשיר קיים כבר משנת 2001. הסגוואי מייצב את עצמו באופן רציך באמצעות מחשבים ומנועים הנמצאים בבסיסו. כדי לנוע, על המשתמשים להישען קדימה, בעוד תנועה לאחור מושגת באמצעות הישענות אחורה. הסגוואי מונע על ידי מנועים חשמליים המביאים אותו למהירות של עד 20 קילומטר לשעה.

אחרי שתעלו על הסגוואי לא תרצו יותר לרדת, אתם תקבלו תחושה מענגת של ריחוף.
ישנם מספר מקומות נהדרים שבהם אפשר לרכב על הסגוואי. נמל יפו העתיק מספק נוף מדהים לעבר תל אביב, ששם כל בית מספר סיפור של העיר העברית הראשונה.

אז למה אתם מחכים? הצטרפו אלינו ושיברו את השגרה עם יום גיבוש או יום כיף עם פעילויות מאתגרות בתקציב הגיוני! אפשר לשלב את הפעילות עם פעילות רגלית, בקבוצות גדולות או קטנות במקומות שונים ומגוונים.

על מנת לשמוע עוד על ימי הכיף או ימי הגיבוש שאנו מציעים, אנא השאירו פרטים בחלק המצורף למטה באתר ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעה נהדרת המותאמת אישית לכם ולחבריכם!

 

ימי גיבוש