מתנה לעובד חלומית ובלתי נשכחת – המרכז הישראל לסגווי

נכתב ע"י adva.

מתנה בלתי נשכחת לעובד!


כאשר מגיעים הימים המיוחדים הללו בשנה בהם לעובד של יום הולדת או שמגיע חג, הרבה מעסיקים בוחרים להעניק שי לחג של תווי קנייה ברשתות שונות. עם זאת, הצורך בחוויה שונה ומיוחדת הגיחה והיום יותר ויותר מעסיקים בוחרים לגוון ולהציע מתנה לעובד בצורה של סיורים ברחבי הארץ.

אצלינו אנו מציעים סיורים מיוחדים, בהם אתה והעובדים שלך מוזמנים לקחת חלק בחוויה מרגשת ומעניינת הכוללת שילוב כלי תחבורה חשמליים על מנת לסייר ולטייל בסמטאות ורחובות נסתרים של תל אביב ומקומות אחרים ברחבי הארץ.


למה סגוויי הוא מתנה לעובד שפשוט כיף לתת


הסגוואי הוא מכשיר חשמלי בעל שני גלגלים, הנהנה מטווח נסיעה גבוה. המכשיר קיים כבר משנת 2001. הסגוואי מייצב את עצמו באופן רציך באמצעות מחשבים ומנועים הנמצאים בבסיסו. כדי לנוע, על המשתמשים להישען קדימה, בעוד תנועה לאחור מושגת באמצעות הישענות אחורה. הסגוואי מונע על ידי מנועים חשמליים המביאים אותו למהירות של עד 20 קילומטר לשעה.

אז למה אתם מחכים? אחת החוויות הכי מהנות שהעובד שלכם לא ישכח היא לבלות עם עמיתיו לעבודה, עם בת זוגו או עם הבוס שלו בסיורים של סגוואי  ברחבי הארץ, כאשר הרוח נושבת בשיער והעיניים זוכות לגלות עולמות חדשים של היסטוריה ותרבות.

אנחנו מציעים מחירים אטרקטיביים ומשתלמים כך שניתן להעניק את המתנה לעובד בלב שלם וסיפוק רב. מעדויות רבות שקיבלנו חזרה אנו בטוחים במאת האחוזים כי מדובר בחוויה כיפית ובלתי נשכחת שתגרום לעובד ולכם לחזור שוב ולקיים סיור דומה במקומות אחרים שיעשירו את הידע והנפש!

על מנת לקבל מתנה לעובד מסוג סיור של סגוואי או לשם קבלת מידע נוסף לגבי דרכים נוספים להנות משירותינו (ימי סיור, ימי גיבוש, ימי כיף ועוד..) אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על ידי השארת פרטים בדף למטה ונחזור אליכם במהרה!

מתנה לעובד