יום כיף לקבוצות

אם אתם משתייכים לארגון מסוים ומעוניינים לארגן יום כיף, יום גיבוש או סיור לכל העובדים של הארגון, סיורי סגווי לארגונים של המרכז הישראלי לסיורי סגווי יענו על הצרכים שלכם. תכנון כל סוג פעילות של ארגון דורש החלטות ברורות באשר לסוג הפעילות הרצויה וכיצד ניתן להוציא אותה לפועל, דבר אשר דורש לעיתים רבות שעות רבות של עבודת הכנה מקדימה, קבלת החלטות ויצירת קשר עם גורמים חיצוניים. אנחנו נייעל את התהליך ונתאים את יום הכיף של העובדים שלכם ליום כיף מגבש ומהנה אשר ייחרט בזיכרונם לאורך זמן.

סיורי סגווי לארגונים- מה זה דורש מכם?

רוב הארגונים מעסיקים כמות גדולה של אנשים בתפקידים שונים. ארגונים רבים הם בעלי סניפים בחלקים שונים של המדינה, דבר אשר יוצר מצב בו רוב העובדים, המתנדבים והמנהלים אינם מכירים את ההנהלה ואת צוות הניהול והעובדים בסניפים השונים. סיורי סגווי לארגונים הם הדרך הטובה ביותר ליום גיבוש מהנה אשר מורכב מפעילות לימודית מהנה.
•    ארגון סיורי סגווי לארגונים עם סניפים שונים ברחבי הארץ-  אנו ערוכים לארגן סיורי סגווי לכמויות גדולות של אנשים בחלקים שונים של הארץ. אם אתם מעוניינים שהעובדים של סניף או שלוחה מסוימת יכירו את העובדים של הסניף האחר אנו נשמח לתכנן עבורכם סיורי סגווי המורכבים מקבוצות עובדים מסניפים שונים. אם אתם מעוניינים שהעובדים יכירו את הערים המרכזיות האחרות בהם פועלות שלוחות שונות של החברה, אנו נשמח לארגן עבור עובדי סניף ירושלים סיור סגווי בתל אביב ולעובדים של סניף תל אביב, סיורי סגווי בירושלים ובערים נוספות בהן פועלות שלוחות של החברה. בנוסף, נשמח לארגן סיורי סגווי מהנים לקבוצות מנהלים של החברה.
•    ארגון סיורי סגווי לארגונים עם שלוחות שונות ברחבי העולם- סיורי סגווי עירוניים וכן סיורי סגווי שטח הם דרך נפלאה להכיר לקבוצות עובדים של החברה אשר מגיעים ממדינות שונות בחו"ל, את החלקים היפהפיים של מדינתנו. אנו נשמח לתכנן עבור האורחים מחו"ל את הסיור המושלם במדינת ישראל. כאן נברר איתכם מהי מדינת היעד של הקבוצה שהגיעה לביקור, מה כמות האנשים, האם אתם מעוניינים להזמין סיורי סגווי בטבע או סיורי סגווי בעיר וכל נתון נוסף אשר יאפשר לנו לתכנן עבורם את הסיור המושלם.
•     סיורי סגווי למשפחות עובדים- מעוניינים להראות לעובד כי הוא חשוב לכם וקיבלתם החלטה להוציא גם את בני או בנות הזוג של העובדים ליום כיף? אנחנו נארגן עבורכם סיורי סגווי מושלמים לכל המשפחה (מעל לגיל 16) ואף נוכל לשלב ביום כיף לא רק סיורים אלא מגוון פעילויות גיבוש לנוער ואטרקציות מהנות נוספות.

סיורי סגווי לארגונים- מתכננים את החוויה הבאה

מעוניינים בחוויה בלתי נשכחת? לא מעוניים להתחיל ולהתעסק בארגון החוויה? אנחנו נארגן הכל בשביל הארגון שלכם ונתכנן עבורכם סיורי סגווי בעיר או בטבע אשר לא יישכחו במהרה. לפרטים נוספים ניתן להזין את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל האינפורמציה הדרושה.