יום כיף לחברות

 

כל חברה תרה אחר אותו רעיון אשר ירענן את שגרת החיים והעבודה של מנהליה ועובדיה, המרכז הישראלי לסיורי סגווי מציע לכם היצע מגוון וגדול של סיורי סגווי לחברות בהתאם לתקציב אותו החברה מגדירה ולרצונות שלה. מלאו את הפרטים שלכם כעת ואנו נחזור אליכם עם מגוון סיורים מהנים עם סגווי במקומות שונים ברחבי הארץ.

מהם סיורי סגווי לחברות

רוב החברות מורכבות ממחלקות שונות ומנהלים שונים ורוב ימות השנה כל אחד עוסק בתחום שלו בחברה. דבר זה יוצר מצב בו מחלקות שונות אינן נפגשות ופעמים רבות האנשים אשר משתייכים אליהם אינם מכירים אחד את השני. סיורי סגווי לחברות הם שילוב של יום כיף ויום גיבוש, שכן החברה יכולה להחליט כי היא מעוניינת להוציא קבוצות מעורבות לסיור, דהיינו, כל סיור יכול להיות מורכב מאנשים המשתייכים למחלקות שונות של החברה או משילוב של עובדים ותיקים עם עובדים חדשים.
כל חברה יכולה לבחור סיור סגווי באותו אזור בארץ בה היא מעוניינת. אם החברה ממוקמת בתל אביב ומעוניינת להוציא את העובדים שלה לסיור בעיר בה החברה ממוקמת הם יוכלו להזמין סיורי סגווי לחברות בעיר תל אביב וכך גם לגבי חיפה, ירושלים וערים שונות בארץ. בנוסף, החברה יכולה להחליט האם היא מעוניינת להזמין סיורי סגווי שטח או סיורי סגווי עירוניים, האם היא מעוניינת להוציא את העובדים שלה ליום כיף אשר יכלול סיור סגווי שטח כחלק ממגוון פעילויות ואטרקציות שונות באותו יום ועוד.
אנו מציעים סיורי סגווי רבים ומגוונים המותאמים לחברה ולכמות האנשים אותם היא מעוניינת להוציא ליום כיף זה המורכב מסיורי סגווי ופעילויות נוספות. סיורי סגווי לחברות בטבע יאפשרו לכם נסיעה שקטה ומהנה תוך התבוננות בנוף החלומי של הצפון הירוק ועצירה באתרים רבים. היתרון של סיורי סגווי בשטח הוא שהוא משלב חוויה לימודית של הכרת הארץ ושלווה אינסופית בטבע הירוק והמרגיע. ניתן להזמין סיורי סגווי לחברות בגליל בעליון, ברמת הגולן, במצפה רמון, קיסריה, יער החמישה ובעוד מקומות אטרקטיביים, בתיאום מראש.
אם אינכם חובבי טבע או שאתם מוגבלים מבחינת זמנים תוכלו לבחור בסיורי סגווי עירוניים. כאן הקבוצה תוכל ליהנות מסיור מהנה בחלקים שונים של העיר ובאתרים שונים בה. הסיורים כוללים מדריך אשר עוצר בנקודות שונות בעיר ומסביר אודות ההיסטוריה של אותו מקום ואנקדוטות מעניינות. ניתן להזמין סיורי סגווי לחברות בערים תל אביב, ירושלים, בת ים, חיפה ועוד.

סיורי סגווי לחברות- מתכננים מראש

אנו מציעים לכם מגוון עשיר של סיורי סגווי טבע וסיורי סגווי בעיר. כל הסיורים מתוכננים בקפידה לאחר פגישה עמכם בה נשמע אודות המטרה של יום הכיף או יום הגיבוש, כמות האנשים, התקציב שלכם ופרמטרים נוספים אשר יאפשרו לנו לתכנן את הסיור בצורה הטובה ביותר עבורכם. לפרטים נוספים, השאירו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואנו נחזור אליכם בהקדם.