יום כיף לארגונים

טיולי סגווי לארגונים מתאימים לכל ארגון אשר מעוניין לנטוע את אהבת הארץ בקרב האנשים העובדים בו ולספק להם יום טיול מהנה בחלקים שונים של ישראל. כל ארגון מודע לעובדה כי העובדים שלו עובדים קשה מאוד בכל ימות השנה ויום כיף מהנה בדמות טיול שטח בסגווי או טיול סגווי לארגונים בעיר, יכול להחזיר את הרעננות וההנאה לעובדים. אם בעבר, טיולי סגווי לארגונים היוו מטלה תקציבית בעייתית וזאת משום עלויות גבוהות, כיום המחירים לקבוצות אטרקטיביים ביותר וארגונים רבים בוחרים להוציא את עובדיהם אל טיולי סגווי לארגונים.

מהם טיולי סגווי לארגונים?
טיול סגווי לארגונים וחברות הוא טיול הנתפר בהתאם לדרישותיו של אותו ארגון אשר מזמין אותו.
חברתנו מתכננת בצורה מוקפדת את הטיול בהתאם לגילאים של האנשים אשר יוצאים אליו, סוג הטיול בו הם מעוניינים (סגווי שטח או טיול סגווי בירושלים, תל אביב או חיפה), המסלול בו הם מעוניינים, התקציב של הארגון ואטרקציות נוספות אותן הם מעוניינים לשלב בטיול זה. ניתן לומר כי כל טיול סגווי הוא טיול מיוחד המותאם בצורה קפדנית לארגון ולעובדיו וזאת על מנת להבטיח לאנשים אשר משתתפים בו חוויה בלתי נשכחת.
בשנים האחרונות, כל ארגון מודע לעובדה כי עובד אשר מספק תפוקה גבוהה הוא עובד אשר מרוצה במקום עבודתו וחש כי הארגון בו הוא עובד מעריך אותו ומספק לעובדיו את כל שהם צריכים. לכן, ארגונים שמים דגש על ארגון טיולים לעובדיהם לפחות פעם בשנה. מדי שנה הארגונים תרים אחר טיולים אטרקטיביים אשר יספקו לעובדים שלהם חוויות חדשות וטיולי סגווי לארגונים מתאימים בדיוק לדרישות אלו.
המרכז הישראלי לסיורי סגווי מציעים לארגונים היצע טיולים מגוונים בכל חלקי מדינת ישראל. הטיולים נחלקים לטיולי טבע וטיולים עירוניים, דבר המאפשר לכל ארגון להזמין טיול סגווי מספר פעמים בשנה וזאת משום שניתן להזמין טיולים בעלי אופי שונה ובמקומות שונים כל פעם.
אם החלטתם כי אתם מעוניינים להוציא את העובדים אל סגווי שטח, תוכלו לבחור באחת מהאפשרויות הבאות:
•    סגווי במצפה רמון- כאן העובדים יוכלו לחוות את מכתש רמון, אחד המכתשים הטבעיים הגדולים ביותר בעולם, על ידי נסיעה בסגווי.
•    סגווי בגליל עליון- כאן מוצעים לארגונים מגוון אפשרויות של מסלולי טיול ואתרים שונים בחלקים שונים של הגליל העליון והיפהפה.
בנוסף, הארגונים יוכלו לבחור טיולי סגווי מהנים ברמת הגולן, הכרמל, נחל אלכסנדר, יער המלאכים, יער החמישה ויעדים יפהפיים נוספים. אם אתם מעוניינים בטיול סגווי בעיר הקרובה לאזור בו ממוקם הארגון, תוכלו ליהנות מטיולי סגווי בירושלים, (ארמון הנציב, משכנות שאננים ועוד), סגווי בתל אביב וגן בגווי במגוון אתרים בעיר חיפה וקיסריה.

הזמנת טיולי סגווי לארגונים
המרכז הישראלי לסיורי סגווי מציע לארגונים טיולי סגווי המותאמים לדרישותיהם. ארגון הטיול נעשה בקפידה ומותאם לתקציב של הארגון, לכמות האנשים היוצאים לטיול, סוג הטיול והמיקום בו מעוניינת החברה. נשמח לספק לכם פרטים נוספים טלפונית, על ידי מייל או על ידי השארת הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר'.