ימי גיבוש לחברות

 

אנו מזמינים אתכם ואת צוות העובדים שלכם לטיול אותו לא תשכחו- טיול סגווי לחברות.
בשנים האחרונות חברות רבות תרות אחר מסלולי טיול חדשים ואטרקציות שונות אשר ניתן לשלב בטיול וזאת על מנת לגרום לעובדים שלהם חוויה בלתי נשכחת אשר תיחרט בזיכרון לאורך שנים. טיול סגווי לחברות הוא המענה המושלם!

טיול סגווי לחברות- גיבוש במיטבו


רוב החברות בישראל מודעת לחשיבותה של הוצאת העובדים ליום גיבוש לפחות פעם בשנה. הם מודעים לכך כי האנשים אותם הם מעסיקים עובדים קשה מאוד על פרויקטים שונים ובשורה התחתונה הם אלו אשר אחראים להצלחתה של החברה בתחום בו היא עוסקת. ישנן פעמים בהן התפוקה יורדת וזאת משום שהעובדים מצויים בשגרה מלחיצה ומלאת יעדים ולכן החברה אשר מעוניינת למנוע מצב זה מלהתרחש מחליטה להוציא אותם אל טיול סגווי לחברות. טיול לחברות יספק הן לעובדים והן למנהלים את אותו משב רוח רענן אשר יחדש את כוחותיהם של עובדי החברה. טיול סגווי לחברות הינו טיול מאורגן אשר מותאם באופן אישי לכל חברה לאחר שיחת אפיון והבנת הצרכים של החברה.

היתרונות של טיולי סגווי רבים: הסגווי הוא אחד מכלי התחבורה החדישים והמהנים ביותר ברחבי העולם, ניתן ללמוד לנהוג עליו תוך מספר דקות, הוא מתאים לאנשים מגיל שש עשרה, הוא בטיחותי, יציב ומשלב הנאה ופתרון יצירתי לעובדים אשר אינם מעוניינים להתחיל ולפסוע במסלולי טיול, אלא לנסוע וליהנות בצורה מושלמת מהנוף העירוני או מהנוף של הטבע.

טיול סגווי לחברות מאפשר לעובדי החברה ליהנות בינם לבין עצמם ולמנהלי החברה לשבור את הדיסטנס (הריחוק) והפיקודיות הנדרשת בעבודה ולהתחבר אל עובדיהם באמצעות טיול מהנה. כאן העובדים יוכלו לראות כיצד המנהלים שווים להם וכולם לומדים כיצד לנהוג בסגווי וחווים את אותן חוויות מהנות.

המרכז הישראלי לסיורי סגווי מציע לחברות מגוון מסלולי טיולים בחלקים שונים בישראל:
•    טיולי סגווי בערים שונות- החברה יכול להזמין טיול סגווי בירושלים, טיולי סגווי בתל אביב וכן בכל עיר גדולה בישראל. (טיולים בארמון הנציב, פארק הירקון, הטיילת של העיר בת ים, נמל יפו, משכנות שאננים ועוד).
•    טיולי סגווי שטח- כאן מדובר על מגוון טיולים בטבע העוצר נשימה של מדינתנו. כל חברה יכולה להזמין טיול שטח ברמת הגולן, יער להב, יער החמישה, ביער הכרמל, נחל אלכסנדר, קיסריה יער המלאכים ועוד.
בנוסף, החברה יכולה לבקש לשלב טיול סגווי המשלבים סדנאות גיבוש שונות, משחקי משימות, טיולי ג'יפים זחלני סלעים ועוד.
מזמינים טיול סגווי לחברות
אם גם אתם מעוניינים להזמין סיור סגווי או טיול סגווי לחברות, מלאו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואחד מהנציגים שלנו יטלפנו אליכם בהקדם על מנת להבין מה הם הצרכים שלכם, מהו התקציב, היכן אתם מעוניינים לטייל ופרטים נוספים ולתפור במיוחד בשביל החברה שלכם את הטיול המושלם.