ימי גיבוש

יום גיבוש הוא יום מלא חוויות שמטרתו לגבש ולחבר
בין עובדי החברה תוך יצירת כיף גדול לכולם.
הדינמיקה הקבוצתית בפעילות הגיבוש תיצור חיבור הרמוני
בין עובדי החברה והרבה פאן.
אנחנו מציעים פעילויות אשר ייצרו את האווירה המתאימה
ליום הגיבוש ויגרמו להנאה מרובה

צוות המדריכים המקצועיים שלנו יפעילו את המשתתפים
בעשרות פעילויות חדשניות ומקוריות
אשר יגרמו למשתתפים לחייך ולצחוק
להתחבר וליהנות.

המשיכו לקרוא על ימי הגיבוש אנחנו מציעים בקטגוריות השונות..

טיולי סגווי לימי גיבוש


בשנים האחרונות, חברות רבות מחליטות להוציא את העובדים שלהם לימי גיבוש. החלטה זו נובעת כתוצאה מהצורך של החברה לגבש בין העובדים לעצמם ובין העובדים לבין החברה. כיוון שנוהג זה של הוצאת העובדים לימי גיבוש הוא נוהג אשר מיושם כבר כמה שנים טובות, מדי שנה החברה מעוניינת לחדש ולהפתיע את העובדים ביום גיבוש המורכב מאטרקציות שונות אשר יפתיעו את העובדים ויגרמו להם ליהנות בכל פעם מחדש. בשנים האחרונות אחת האטרקציות המלהיבות ביותר הוא הסגווי וחברות רבות מזמינות טיולי סגווי לימי גיבוש. אנו מציעים גם לכם לנסות ולאמץ את אחד הפתרונות החדשניים והמלהיבים ביותר, טיולי סגווי לימי גיבוש וימי כיף.

טיולי סגווי לימי גיבוש- הכל על סגווי
לפני עשור התפרסמה כתבה מסקרנת בעיתון הארץ על "כלי תחבורה" חדשני ומהפכני בשם סגווי. הכתבה כללה את כל שצריך לדעת על הסגווי וגרמה לאנשים רבים להתעניין בו. הבעיה הייתה כי המחירים של הסגווי היו יקרים ומיעוט רכש אותו. נכון לשנת 2012 יש אפשרות לשכור את הסגווי לשעה או ליום שלם, דבר אשר מוביל חברות רבות וארגונים להזמין מדי שנה טיולי סגווי לימי גיבוש וימי כיף. בנוסף, הסגווי מתאים גם לקבוצות חברים אשר מעוניינים לצאת לטיול מהנה בחיפה, תל אביב וירושלים.
אם אתם חוששים שכלי הסגווי אינו מתאים לעובדים שלכם וזאת משום שמדובר באנשים בני שלושים ומעלה אשר לא בהכרח מעוניינים להתחיל וללמוד כיצד לנהוג על כלי תחבורתי חדש וכן אתם חוששים שמא כלי זה אינו בטיחותי, חשוב שתדעו כמו פרטים בסיסיים על הסגווי:
•    למידה מהירה- כאן מדובר על כלי תחבורה בעל שני גלגלים אשר ניתן ללמוד לנהוג עליו תוך מספר דקות.
•    הסגווי חש אתכם- הסגווי חש לבד את הטיות הגוף שלכם, ומתרגם את תנועות הגוף שלכם לתנועה, כך שהגוף שלכם תמיד יהיה יציב והנסיעה תמיד תהיה בטוחה.
•    חלקי הסגווי- הסגווי בנוי ממערכת שתפקידה לייצב אותו, לוח שעונים, 2 לוחות בקרה, גלגלים וידית כידון.
•    נסיעה חלקה- הגלגלים הגדולים העשויים מסיליקון יבטיחו לכל הנוסעים בסגווי נסיעה חלקה, גם אם מדובר על יום גשום ונסיעה על משטחים רטובים.
•    מהירות- הסגווי יכול להגיע למהירות של עד עשרים ושמונה קילומטר לשעה.
•    טעינה- הסגווי נוסע באמצעות סוללות נטענות וכל הטענה אמורה להספיק בין 17 קילומטרים ל- 28.

טיולי סגווי לימי גיבוש- חוויה בלתי נשכחת
אם גם אתם מעוניינים להוציא את העובדים שלכם ליום גיבוש אותו לא יישכחו, אתם מוזמנים לטלפן אלינו והזמין יום גיבוש המורכב מטיול סגווי בעיר או בטבע. כל שתצטרכו לעשות הוא לומר לנו מהי כמות האנשים ומהו התאריך הרצוי לכם ואנו נציע לכם מסלולי טיול שונים בסגווי בכל חלקי הארץ. לאחר שתחליטו מהו הטיול הרצוי לעובדים שלכם, כל שתצטרכו הוא לומר לעובדים כי נכונה להם הפתעה.