יום כיף עם סגווי

 

יום כיף אידיאלי הוא יום כיף אשר נוסה והצליח בעבר. אם גם אתם מעוניינים להזמין יום כיף מהנה עבור צוות העובדים שלכם, מנהלי החברה או קבוצה של חברים טובים, ימי כיף עם סגווי הם ימי הכיף אשר יספקו לכם הנאה רבה וחוויה בלתי נשכחת.

יום כיף עם סגווי - אינספור אפשרויות

הסגווי הוא הלהיט העכשווי ופעמים רבות ניתן לצפות בקבוצות שונות הנוסעות על סגווי ברחבי העיר תל אביב, נמל יפו, חיפה ואזורים שונים בירושלים. סגווי הוא כלי תחבורה בעל שני גלגלים גדולים, סוללה, וכידון ידני אשר מתאים לכל אדם מגיל 16. היתרון הגדול של הסגווי הוא שהוא מאפשר לצאת אל טיול מהנה ולא מעייף. אם בעבר אנשים אשר השתתפו בימי כיף חזרו הביתה מותשים כתוצאה מהליכה ברגל במסלולי טיול שונים, כיום הם חוזרים הביתה רעננים ומלאי חוויות לאחר ימי כיף עם סגווי אשר כללו טיולים ברחובות העיר ובמסלולי טיולים שונים בשטח. בנוסף, הסגווי יציב ובטוח וכל אדם יכול ללמוד לנהוג עליו תוך כמה דקות.
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים וחברות מודעות לחשיבותם של ימי כיף. הם מודעים לעובדה כי אדם בריא אשר יכול לתקשר כראוי ולהצליח בעבודתו ובחייו הוא אדם אשר מצליח לאזן בין בריאות הנפש לבין בריאות הגוף על ידי איזון בין המטלות בחייו לבין ההנאות. זוהי הסיבה שחברות רבות מחליטות להזמין את העובדים שלהם ליום כיף אשר מרעננים את אווירת העבודה וקבוצות חברים מחליטים לצאת לימי כיף על מנת ליהנות מחידוש התקשורת ודינאמיקת בחיים.

 

  • יום כיף עם סגווי לעובדים - אם אתם חשים כי העובדים שלכם אינם מביאים לכם את אותה תפוקה כבימים עברו, כי הם לחוצים כתוצאה מעומס עבודה וכי הם אינם עומדים ביעדי החברה, הגיע הזמן להזמין ימי כיף עם סגווי. כאן תוכלו לטלפן אלינו ולומר לנו האם אתם מעוניינים ביום כיף אשר יכלול סגווי שטח או סגווי בעיר, יום כיף המשולב באטרקציות נוספות, כמו למשל הרצאה מהנה, ארוחה במסעדה איכותית, טיול ג'יפים ועוד ואנו מבטיחים לארגן לכם את אותו יום כיף אשר יצליח לרענן את העובדים שלכם ולהחזיר אותם לעבודה עם כוחות מחודשים.
  • ימי כיף עם סגווי לקבוצות פרטיות- לא ראיתם את החברים זמן רב? אתם חשים כי חייכם מורכבים אך ורק ממטלות ועבודה מלחיצה? הגיע הזמן לטלפן אלינו ולומר כיצד אתם מגדירים יום כיף ואילו אנו נתפור לכם את אותו יום כיף עליו תמיד חלמתם, יום כיף עם סגווי.

 

יום כיף עם סגווי - הבחירה שלכם הארגון עלינו

המרכז הישראלי לסיורי סגווי מאמין כי כל אדם יודע ממה הוא נהנה ולכן אנו מציעים לכם ימי כיף עם סגווי המשלבים מגוון אטרקציות ופעילויות שונות. טלפנו אלינו עוד היום או השאירו את הפרטים שלכם בטופס 'צור קשר' ואנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעות מהנות ליום כיף עם סגווי ודברים נוספים.