סגווי בירושלים - המרכז הישראלי לסיורי סגווי

סיורי סגווי בירושלים במסלולים שונים:

- טיילת ארמון הנציב

- משכנות שאננים

- גן החיות התנכ"י

- יער עמינדב

- יער החמישה

- דרך בורמה

- גן הורדים

- העיר העציקה

- ועוד..

טיול סגווי בירושלים

בואו תעצמו את העיניים לרגע ותתארו לעצמכם את ירושלים, עיר הקודש. התחושה הנעימה, המקודשת והמיוחדת של העיר, אוויר הרים צלול ותחושה של חופש. עכשיו בואו תתארו לעצמכם סיורים שונים בין אתרי הטבע, התרבות וההיסטוריה השונים, וכל זאת מבלי להתעייף בגלל הליכה ארוכה בדרך, מבלי להיתקע בפקקים, מבלי לרדוף אחרי אוטובוסים או מוניות ותוך כדי תחושה של ריחוף מתמדת. איך אתם שואלים? באמצעות טיול סגווי בירושלים.

סגווי, נעים מאוד

הסגווי הוא כלי תחבורה קל ונוח לתפעול אשר אינו דורש ידע מוקדם על מנת להתנייד איתו ממקום למקום. ייחודו של הסגווי הוא בטכנולוגיה המתקדמת שלו, הכוללת מנגנון מיוחד לייצוב דינאמי, אשר מדמה את פעולת הליכה המוכרת לכולנו. כלי התחבורה המיוחד הזה אינו מכיל דוושות או ידיות, והפעלתו מתבצעת אך ורק על ידי הזזה של הגוף. היתרון הגדול של הסגווי הוא שהרכיבה עליו מתאימה כמעט לכל גיל בגלל הפשטות שבהפעלתו. אם ברצונכם לנוע קדימה, פשוט הטו את הגוף קדימה, ואם ברצונכם להאט, פשוט הטו את גופכם אחורה, ככה פשוט. הסגווי מצויד במערכת של חיישנים אשר שומרת אותו יציב לאורך כל הנסיעה, וגם מרכז הכובד של כלי התחבורה הדו גלגלי מסייע בשמירה על בטיחות הנוסע.

מסלולי סיור שונים

סיור באמצעות סגווי בירושלים מאפשר מעבר קל, מהיר ונוח בין האתרים המבוקשים השונים. שילוב של ירושלים, עיר שכולה קודש, יחד עם אתרי מורשת שונים ונסיעה בסגווי הוא שילוב מנצח. אין פלא שרבים כבר הבינו כי זו שיטת הסיור המועדפת עליהם. טיול סגווי בירושלים הם טיולים באווירה אחרת, המאפשרים לכם לחוות את ירושלים בדרך שמעולם לא חוויתם. טיול סגווי בירושלים מתבצעים במסלולים שונים:

· סיור בטיילת ארמון הנציב: אלו הן שלוש טיילות שונות המשתרעות בין שכונת אבו תור, לאורך הר העצה הרעה, ומגיעות עד ליער השלום ולארמון הנציב.

· שכונת משכנות שאננים: סיור מרתק בשכונה היהודית הראשונה אשר הוקמה בירושלים.

· גן החיות התנכ"י: סיור בין אוסף זואולוגי של חיות ארץ ישראליות, אשר חלקן הגדול הוזכרו גם בתנ"ך.

· סיור ביער עמינדב: סיור ביער נטוע המשתרע בין שני וואדיות גדולים בהרי ירושלים: נחל רפאים ונחל שורק.

· סיור ביער החמישה: הממוקם על יד הכניסה לישוב הר אדר.

· דרך בורמה: טיול סגווי בירושלים בדרך הישראלית המפורסמת אשר שימשה כדרך עוקפת למעבר בעבור כוחות צבא בזמן המצור.

· סיורים בעיר העתיקה: סיורים בחלקים השונים והמגוונים של העיר העתיקה המוקפת חומות.

· גן הוורדים: סיור בפארק הירוק הממוקם בין מוסדות הממשלה השונים.

 

ועוד...