סגווי משכנות שאננים

משכנות שאננים, מרכז לתרבות ואמנות, משכן לאנשי רוח ויוצרים

ישראלים ועולמיים, בתחומים שונים באמנות.

סיור סגווי יחודי ומהנה, עם נוף ירושלמי טיפוסי, תצפיות והדרכות

על המבנים ההיסטורים בסביבה, על תהליך היציאה מהחומות שהחל

במהלך המאה ה-19 והיה תהליך משמעותי של התרחבות ירושלים.

סיורי סגווי במשכנות שאננים בירושלים

כל מי שמעוניין לבקר בעיר ירושלים עשה זאת בשנים האחרונות באמצעות נסיעה באוטובוס. כעת נוספה אטרקציה נוספת ומעניינת לא פחות- טיול סגויי בירושלים ולא סתם אלא סיור במשכנות שאננים.

מהו אותו סגויי? מדובר בכלי תחבורה ידידותי למדי המאפשר נסיעה למרחקים ארוכים במהירות המגיעה ל20 קמ"ש. המרכז הישראלי לסיורי סגווי מציע טיול סגווי בירושלים ובמקום אטרקטיבי במיוחד כמו משכנות שאננים.

האם מדובר בכלי יציב

לכאורה אותו סגווי נראה במבט ראשון כמו כלי לא ממש יציב, אבל נסיעה על הכלי מגלה בדיוק ההפך. מדובר בכלי יציב וקל לנסיעה. ניתן לנסוע בו במדרכות וגם בטיילת בירושלים תוך שמיעה של הסברים מפי המדריכים.

המרכז הישראלי לסיורי סגווי הינו  מרכז ותיק ובעל ניסיון כזו המעסיק צוות מדריכים מקצועי. אם תמיד התלוננתם כי בנסיעה ברכב אין לכם זמן לראות את האטרקציות, הרי כאן בדיוק מדובר באפשרות לראות את האטרקציות תוך נסיעה מה שהופך את הטיול לחוויה מיוחדת. תוך כדי הסיור בסגווי  אפשר ליהנות מהעיר כפי שמעולם לא ראיתם אותה. בעצם מה שקורה באותו סיור באמצעות סגווי, זה שאתם הופכים ממטיילים רגילים לאטרקציה.

איך נוסעים על הסגווי

נסיעה על הסגווי הינה חוויה יוצאת דופן במיוחד. אותה חוויה מאפשרת לכם לראות את העיר מנקודת מבט מיוחדת הכוללת את נופיה הקסומים של ירושלים. הסגווי הינו כלי תחבורה אישי הפועל על חשמל.

נכון, אם תסתכלו על הסגווי תוכלו להבחין כי יש לו כידון אך הנסיעה מתבצעת באמצעות ההטייה של הגוף. אמנם זה נשמע משונה עבור מי שרגיל לנסוע ברכב, אך הנסיעה מתבצעת ללא לחיצה על דוושות או דרישה לסובב את ההגה.

סגווי בירושלים – סיורים ברמה אחרת

אז מה מסתתר מאחורי הביטוי סיורים ברמה אחרת? אותה טכנולוגיה של נסיעה בסגווי מאפשרת לאנשים להרגיש תחושה שונה ונעימה בעת הנסיעה. אנשים שהתנסו בנסיעה על סגווי מדווחים כי מדובר על תחושת ריחוף מיוחדת ומרגשת במיוחד, אך גם מאפשרת שמירה על האיזון על מנת למנוע נפילה.בעיר כמו ירושלים בה נוסעים אלפי כלי רכב יש יתרון משמעותי למדי לנסוע לסיור בעיר באמצעות סגווי- כך ניתן לסייר בעיר בלי לעמוד שעות בפקקים. לאור היתרונות הרבים כל מה שנשאר לשאול זה איך אף אחד עוד לא הציע את הסגווי ככלי תחבורה יעיל לפני כמה שנים?

לחוות את ירושלים בדרך חדשה – סגווי בירושלים

סיור בירושלים באזור משכנות שאננים נחשב לאחד המקומות היפים ביותר בעיר. חברתנו מציעה למטיילים בירושלים אפשרות לחוות את ירושלים בדרך חדשה לחלוטין. אותו סיור באזור משכנות שאננים מאפשר לראות את הנופים עוצרי נשימה של העיר וליהנות מההיסטוריה הותיקה של ירושלים.

חברתנו מציעה מגוון רחב של סיורים החל מסיורים המתרחשים בבוקר ועד לסיורים המתרחשים בלילה. את הסיורים מעבירים מדריכים מקצועיים. דמיינו לכם את הסיטואציה הבאה: אתם יוצאים לסיור עם סגווי ועוברים דרך משכנות שאננים ובדרך רואים אתרים ארכיאולוגיים, מטיילים בשכונות. למעשה, כל הסיור המתרחש ללא מאמץ- אין צורך להפגין מאמץ רגלי או להשקיע שעות רבות בחיפוש אחר חניה.

היכן מזמינים

רוצים ליהנות מסיור בלתי נשכח במשכנות שאננים? אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לאתר שלנו ולבחור מבין המסלולים השונים. אם יש לכם יום כיף לעובדים ואתם מחפשים פעילות קצת אחרת או יום הולדת לאחד מבני המשפחה, אנחנו מזמינים אתכם לסיור שונה וייחודי כזה שעוד לא חוויתם. חשוב לנו להדגיש כי הרכיבה אסורה לנשים בהריון והגיל הנדרש לרכיבה הוא 16.