ימי כיף בשילוב סגווי

נכתב ע"י arik.

אין כמו להסתובב ברחבי העיר תל אביב, ברחובותיה הישנים או לאורך הטיילת, בנמל יפו העתיק והיפהפה, בחיפה המתחדשת או בחלקים הקסומים של עיר הקודש ירושלים. הרי יש לנו ארץ נהדרת והיא מציעה אינספור אפשרויות זמינות של תיירות פנים שמתכננים בקלות ובמהירות.

אפשר לטייל בארצנו הנחמדת ברכב, אפשר באופניים וגם כמובן ברגל. כל אחת מהאפשרויות האלה מביאה עמה יתרונות לא מעטים, ואין ספק שכל אחת מאלה היא פעילות מבורכת ומהנה. אבל אם אתם מארגנים ימי כיף לעובדים או רוצים לנסות משהו מיוחד וחדש, כדאי לשקול לעשות את אותה הפעילות בצורה שונה וחדשה כמוה טרם ניסיתם: על גבי אחד המכשירים המלהיבים והממכרים כיום – סגווי.

מה זה סגווי

קבלו אותו במחיאות כפיים סוערות. סביר להניח שכבר ראיתם אותו מסתובב בהזדמנות כזו אחרת –  סגווי הוא כלי תחבורה דו גלגלי שנוסע על חשמל ומוכוון אך ורק על ידי רכינה עדינה קדימה, אחורה או לאחד הצדדים. נעמדים על המכשיר, מחזיקים את הכידון בשתי ידיים ולא צריך לפדל או ללחוץ, לבלום או להאיץ, מספיק להטות את הגוף והופ – יוצאים לדרך.

אז איך בא הסגווי לעולם? המוח שמאחורי כלי התחבורה המפעים הזה הוא הממציא האמריקאי דן קיימן, שבנה את הדגם הראשון אי שם בשנת 2001. הסגווי לא צריך דלק, הוא מונע על ידי מנועים חשמליים ויכול אף להגיע עד למהירות של 20 קילומטר לשעה. הוא נע בצורה רציפה ונעימה ושומר על הנוסע יציב ומאוזן בכל עת, כל זאת בעזרת ייצוב דינמי ומנגנון של חמישה ג'יירוסקופים ושני חיישני שיפוע שמפענחים את תנועות הגוף ואת זוויותיו השונות ביחס לקרקע. והכל בקצב של כ-100 פעמים בשנייה. העתיד כבר כאן.

ליהנות מהטיול

לרכיבה על סגווי יש הרבה יתרונות: היא מיוחדת וייחודית, ועצם היכולת להתנייד על המכשיר היא מרגשת, לא פחות. אמנם, כאמור, הסגווי קיים כבר יותר מעשור, אבל כשעולים עליו מרגישים כאילו עזבנו לרגע את חיינו הרגילים והשגרתיים והוצנחנו לתוך סרט עתידני, מגניב ועתיר תקציב.

הלב פועם מהר יותר, הנשימה נעתקת – ויוצאים לדרך. כמו כן, כשאנחנו מטיילים על גבי הסגווי, הטיול לא כרוך בעייפות או בזיעה, או בכל מאמץ לצורך העניין, ואנחנו מסיימים את היום רעננים כפי שהתחלנו אותו.

למי מתאימים ימי כיף בשילוב סגווי

אז למי זה מתאים? לכם! ניתן להשכיר את הסגווי לשימוש עצמי יחיד, אולם לרוב נהוג להתארגן כקבוצה ולצאת לסיור מודרך. ימי כיף בשילוב סגווי מתאימים במיוחד לעובדי חברה. ימי כיף לעובדים הם פתרון מצוין בשביל לאוורר אותם קצת, להטעין מחדש את האנרגיות, להעלות את המוראל ולחזק את הקשר בינם לבין מקום העבודה.

אפשר לשלב את הטיול עם פעילויות נוספות, כמו ארוחה במסעדה, טיול ג'יפים או הרצאה מהנה. בסופו של דבר, העובדים יגיעו למחרת לעבודה עם חיוך על הפנים. ימי הכיף האלה גם מתאימים לקבוצות פרטיות – חברים, בני משפחה, תיירים. לצחוק ביחד, לחוות חוויות משותפות.

אז כולנו כבר טיילנו בתל אביב, חיפה וירושלים, צעדנו והבטנו, עצרנו, המשכנו. בקיצור, היינו ועשינו את זה. עכשיו יש הזדמנות לבקר באותם המקומות בצורה שונה לגמרי, שתספק לנו חוויה חדשה, כאילו אנחנו מטיילים שם בפעם הראשונה. קשה להוריד את החיוך מהפנים, קשה שלא להתמלא בתחושת "היי" עילאית שמזכירה חוויות מהילדות, אז הכל נראה צבעוני, קסום, חדש, מרתק, מסתורי. אז כן, ימי כיף בשילוב סגווי הם ה-דבר. צריך רק לנסות ולהיווכח.

 

הוסף תגובה

קוד אבטחה
רענן